wezwijfachowca.pl

Sprzątanie Torzym
Sprzątanie Torzym
Previous slide
Next slide

Sprzątanie Torzym

Witaj na stronie specjalistów sprzątania w mieście Torzym oraz okolicy. Z przyjemnością przychodzimy Państwu z pomocą w rozwiązaniu różnych problemów w dziedzinie sprzątania pomieszczeń. Zaradzimy na każdy nieporządek w miejscowości Torzym.

Na naszym portalu odszukasz specjalistów sprzątania – U Nas zawsze darmowa wycena!

Nasi fachowcy z miasta Torzym podejmują się każdej pracy, niezależnie od skali problemu, począwszy od drobnego sprzątania mieszkań, kończąc na sprzątaniu firm.

W ramach naszej oferty zapewniamy podstawowe usługi sprzątające w miejscowości Torzym konieczne w lokalach, takie jak: sprzątanie mieszkania, sprzątanie domu, sprzątanie piwnic, sprzątanie strychów, sprzątanie mieszkań studenckich, sprzątanie okazjonalne.

Ponadto Nasza fachowa ekipa sprzątająca w mieście Torzym oraz okolicy wykonuje także prace elektryczne na bardziej rozległą skalę jak: sprzątanie biur, sprzątanie po imprezie, sprzątanie po remoncie, sprzątanie po zmarłych, czy sprzątanie terenu zielonego.

Zapewniamy także usługę ozonowania pomieszczeń i odkażanie w miejscowości Torzym.

Z radością namawiamy do skorzystania z pomocy specjalistów w dziedzinie sprzątania w mieście Torzym oraz okolicy również cyklicznie – oferujemy ekipy sprzątające w formie abonamentowej.

Zachęcamy Państwa do uzupełnienia formularza kontaktowego. Sugerujemy wypełnienie największej liczby pól. Przyspieszy to kontakt, uprości wycenę zlecenia, zmniejszy czas naprawy, pomoże w znalezieniu odpowiedniego specjalisty oraz zmniejszy koszty.

zamów wizytę fachowca:
wypełnij formularz

lub zadzwoń teraz:

tel. +48 22 350 7700

1 KROK

Wpisz w wyszukiwarkę jakiego fachowca szukasz i interesujące Cię miasto

2 KROK

Uzupełnij formularz kontaktowy
o swoje dane

3 KROK

Odbierz telefon od Naszego fachowca i umów dogodny dla siebie termin

Oprócz Sprzątanie Torzym oferujemy również

Miasto Torzym to miasteczko, które znajduje się w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 66-235. Miejscowość należy do powiatu sulęcińskiego. Obszar zajmuje 9,1 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1375. Liczba mieszkańców miasta Torzym sięga ok. 2 529. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Torzym gęstość zaludnienia wynosi 277,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 68, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSU.

Miasteczko Torzym leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Sulęcin (14,8km) Rzepin (17,4km) Ośno Lubuskie (21,0km) Cybinka (23,5km) Lubniewice (25,3km) Krosno Odrzańskie (28,6km) Świebodzin (31,5km) Słubice (35,7km) Międzyrzecz (36,7km) Czerwieńsk (40,6km).

Bez względu na porę roku Torzym i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając sporo niespodzianek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Torzym posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Torzym i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Torzym stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.

OBSŁUGIWANE MIEJSCA:

Sulęcin (14,8km) Rzepin (17,4km) Ośno Lubuskie (21,0km) Cybinka (23,5km) Lubniewice (25,3km) Krosno Odrzańskie (28,6km) Świebodzin (31,5km) Słubice (35,7km) Międzyrzecz (36,7km) Czerwieńsk (40,6km)

*Podane powyżej miasta są orientacyjnym terenem pracy fachowców. Wykonujemy usługi w każdym miejscu.*
ZAMÓW FACHOWCA
DARMOWA WYCENA
ZADZWOŃ: