wezwijfachowca.pl

JAK TO DZIAŁA?

1 KROK

Wpisz w wyszukiwarkę jakiej branży fachowca szukasz i interesujące Cię miasto

2 KROK

Uzupełnij formularz kontaktowy
o swoje dane

3 KROK

Odbierz telefon od Naszego fachowca i umów dogodny dla siebie termin

jak działamy

Serwis wezwijfachowca.pl powstał z myślą o zaoferowaniu najlepszych specjalistów z danej branży w najszybszym terminie i w najbliższej odległości. Wiemy jak trudno o konkretnego fachowca i wiemy, że dużo czasu zajmuje wyszukiwanie opinii o firmie czy specjaliście. Portal wezwijfachowca.pl  konsoliduje specjalistów z całej Polski i umożliwia ekspresowe i bezpłatne nawiązanie kontaktu ze sprawdzonym specjalistą lub firmą, która wykonuje usługi niezwłocznie, solidnie i w rozsądnej cenie.

Pomagamy nawiązać bezpośredni kontakt ze specjalistami którzy szybko reagują na zgłoszenia i nie mają odległych terminów realizacji.

Wystarczy kliknąć przycisk / WPISZ MIASTO – WYBIERZ FACHOWCA / następnie wypełnić podstawowe dane w formularzu (koniecznie należy zaakceptować politykę przetwarzania danych osobowych) i oczekiwać na szybki kontakt specjalisty.

Nawiązanie kontaktu jest bezpłatne. Zostawiasz zgłoszenie i niezwłocznie otrzymujesz bezpłatny telefon od specjalisty związany ze zgłoszeniem. Po rozmowie i omówieniu szczegółów otrzymujesz informacje o koszcie usługi. Jeśli ją akceptujesz to fachowcy  przystępują do działania. Nie płacisz ani grosza za nawiązanie kontaktu i rozmowę ze specjalistą. Dojazd zwykle wliczony jest w cenę. Sporadycznie może pojawić się informacja przed naprawą o konieczności ewentualnej dopłaty na wypadek bardziej rozległych prac niż te które przewidziano/omówiono podczas rozmowy. Przed rozpoczęciu prac na twoje zlecenie ustal z wykonawcą możliwość płatności innej niż gotówka. Po wykonaniu zadania płatność następuje bezpośrednio u specjalisty

Portal www.wezwijfachowca.pl nie pośredniczymy w obsłudze płatności i nie jest wykonawcą zleceń, fachowiec / specjalista nie jest związany z portalem, jedynie korzysta z naszej pomocy i narzędzi marketingowych w dotarciu do klienta końcowego.  

Tak, jeśli uważasz, że masz wiedzę i wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie, stała współpraca to coś dla Ciebie skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez zakładkę  – współpraca

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z polityką bezpieczeństwa. Wysyłając do nas formularz, akceptujesz zasady określone w regulaminie i zgadzasz się na przekazanie danych do kontaktu specjaliście celem nawiązania kontaktu w związku z planowanym zleceniem/usługą. Twoje dane będą przetwarzane w celu wykonania i realizacji kontaktu i/lub zlecenia/usługi przedstawienia oferty i nawiązania współpracy.

Treść klauzuli informacyjnej (art. 13 RODO)