JAK TO DZIAŁA?

1 KROK

Wpisz w wyszukiwarkę jakiej branży fachowca szukasz i interesujące Cię miasto

2 KROK

Uzupełnij formularz kontaktowy
o swoje dane

3 KROK

Odbierz telefon od Naszego fachowca i umów dogodny dla siebie termin

Serwis wezwijfachowca.pl powstał z myślą o zaoferowaniu najlepszych specjalistów z danej branży w najszybszym terminie i w najlepszej cenie. Wiemy jak trudno o konkretnego fachowca i wiemy, że dużo czasu zajmuje wyszukiwanie opinii o firmie czy specjaliście. Portal wezwijfachowca.pl  konsoliduje specjalistów z całej Polski i umożliwia ekspresowe i bezpłatne nawiązanie kontaktu ze sprawdzonym specjalistą lub firmą, która wykonuje usługi solidnie i w rozsądnej cenie.

Pomagamy nawiązać bezpośredni kontakt ze specjalistami w swojej dziedzinie. Wystarczy kliknąć przycisk zamów kontakt, wypełnić podstawowe dane w formularzu (koniecznie należy zaakceptować politykę przetwarzania danych osobowych) i oczekiwać na szybki kontakt.

Nawiązanie kontaktu jest bezpłatne. Zostawiasz zgłoszenie i w kilka minut otrzymujesz bezpłatny telefon od specjalisty. Po zapoznaniu się z usterką otrzymujesz informacje o koszcie naprawy. Jeśli ją akceptujesz to specjaliści przystępują do działania. Nie płacisz ani grosza za nawiązanie kontaktu i rozmowę ze specjalistą. Dojazd zwykle wliczony jest w cenę. Sporadycznie może pojawić się informacja przed naprawą o konieczności ewentualnej dopłaty. Po rozwiązaniu problemu płatność następuje bezpośrednio u specjalisty. Nie pośredniczymy w obsłudze płatności. Przed płatnością ustal możliwość płatności innej niż gotówka.

Tak, jeśli uważasz, że stała współpraca to coś dla Ciebie skontaktuj się z nami bezpośrednio na adres info@wezwijfachowca.pl

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z polityką bezpieczeństwa. Wysyłając formularz zgadzasz się na przekazanie danych do kontaktu specjaliście celem nawiązania kontaktu w związku z planowanym zleceniem/usługą. Twoje dane będą przetwarzane tylko w celu wykonania i realizacji kontaktu i/lub zlecenia/usługi.