wezwijfachowca.pl

Sprzątanie Supraśl
Sprzątanie Supraśl
Previous slide
Next slide

Sprzątanie Supraśl

Serdecznie witamy na stronie specjalistów sprzątania w miejscowości Supraśl oraz okolicy. Z zapałem przychodzimy Państwu z pomocną dłonią w rozwiązaniu różnych kłopotów w dziedzinie sprzątania pomieszczeń. Zaradzimy na wszelaki nieporządek w mieście Supraśl.

Na naszym portalu odszukasz specjalistów sprzątania – U Nas zawsze bezpłatna wycena!

Nasi specjaliści z miejscowości Supraśl podejmują się każdego zlecenia, niezależnie od rangi kłopotu, począwszy od drobnego sprzątania mieszkań, kończąc na sprzątaniu firm.

W ramach naszej oferty zapewniamy najważniejsze usługi sprzątające w miejscowości Supraśl konieczne w mieszkaniach, takie jak: sprzątanie mieszkania, sprzątanie domu, sprzątanie piwnic, sprzątanie strychów, sprzątanie mieszkań studenckich, sprzątanie okazjonalne.

Ponadto Nasza pewna ekipa sprzątająca w mieście Supraśl oraz okolicy wykonuje również prace elektryczne na bardziej rozległą skalę jak: sprzątanie biur, sprzątanie po imprezie, sprzątanie po remoncie, sprzątanie po zmarłych, czy sprzątanie terenu zielonego.

Zapewniamy również usługę ozonowania pomieszczeń oraz odkażanie w miejscowości Supraśl.

Serdecznie namawiamy do skorzystania z pomocy fachowców w dziedzinie sprzątania w miejscowości Supraśl oraz okolicy również cyklicznie – gwarantujemy ekipy sprzątające w formie abonamentowej.

Zachęcamy Państwa do uzupełnienia zgłoszenia kontaktowego. Zalecamy wypełnienie największej liczby pól. Przyspieszy to odzew fachowca, uławi wycenę zlecenia, skróci czas naprawy, pomoże w znalezieniu odpowiedniego wykonawcy oraz obniży koszty.

zamów wizytę fachowca:
wypełnij formularz

lub zadzwoń teraz:

tel. +48 22 350 7700

1 KROK

Wpisz w wyszukiwarkę jakiego fachowca szukasz i interesujące Cię miasto

2 KROK

Uzupełnij formularz kontaktowy
o swoje dane

3 KROK

Odbierz telefon od Naszego fachowca i umów dogodny dla siebie termin

Oprócz Sprzątanie Supraśl oferujemy również

Miejscowość Supraśl to miasto, które znajduje się w północno-wschodniej Polsce, województwo Podlaskie, kod pocztowy 16-030. Miejscowość należy do powiatu białostockiego. Obszar zajmuje 5,7 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Supraśl osiąga ok. 4 621. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Supraśl gęstość zaludnienia wynosi 812,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 85, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od BIA.

Miejscowość Supraśl leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Wasilków (8,8km) Czarna Białostocka (11,3km) Białystok (13,9km) Zabłudów (21,2km) Choroszcz (24,4km) Sokółka (24,9km) Michałowo (26,1km) Krynki (29,6km) Knyszyn (30,4km) Tykocin (37,6km).

Bez względu na porę roku Supraśl i okolica urzeka odwiedzających zapewniając moc atrakcji. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Supraśl posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Supraśl i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Supraśl zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.

OBSŁUGIWANE MIEJSCA:

Wasilków (8,8km) Czarna Białostocka (11,3km) Białystok (13,9km) Zabłudów (21,2km) Choroszcz (24,4km) Sokółka (24,9km) Michałowo (26,1km) Krynki (29,6km) Knyszyn (30,4km) Tykocin (37,6km)

*Podane powyżej miasta są orientacyjnym terenem pracy fachowców. Wykonujemy usługi w każdym miejscu.*
ZAMÓW FACHOWCA
DARMOWA WYCENA
ZADZWOŃ: