wezwijfachowca.pl

Sprzątanie Lelkowo
Sprzątanie Lelkowo
Previous slide
Next slide

Sprzątanie Lelkowo

Miło nam powitać Cię na stronie specjalistów sprzątania w miejscowości Lelkowo oraz okolicy. Z radością przychodzimy Państwu z pomocną dłonią w rozwiązaniu różnych awarii w dziedzinie sprzątania pomieszczeń. Zaradzimy na każdy nieporządek w miejscowości Lelkowo.

Na naszym portalu odszukasz fachowców sprzątania – U Nas zawsze bezpłatna wycena!

Nasi fachowcy z miejscowości Lelkowo podejmują się każdej pracy, niezależnie od wielkości problemu, poczynając od drobnego sprzątania mieszkań, kończąc na sprzątaniu firm.

W ramach naszej oferty zapewniamy podstawowe usługi sprzątające w mieście Lelkowo konieczne w lokalach, takie jak: sprzątanie mieszkania, sprzątanie domu, sprzątanie piwnic, sprzątanie strychów, sprzątanie mieszkań studenckich, sprzątanie okazjonalne.

Ponadto Nasza zaufana ekipa sprzątająca w miejscowości Lelkowo oraz okolicy wykonuje także prace elektryczne na szerszą skalę jak: sprzątanie biur, sprzątanie po imprezie, sprzątanie po remoncie, sprzątanie po zmarłych, czy sprzątanie terenu zielonego.

Zapewniamy także usługę ozonowania pomieszczeń oraz odkażanie w miejscowości Lelkowo.

Gorąco namawiamy do skorzystania z pomocy fachowców w dziedzinie sprzątania w mieście Lelkowo oraz okolicy również cyklicznie – oferujemy ekipy sprzątające w formie abonamentowej.

Zapraszamy Państwa do uzupełnienia formularza kontaktowego. Zalecamy uzupełnienie największej liczby pól. Przyspieszy to odzew fachowca, uławi wycenę zlecenia, skróci czas naprawy, pomoże w znalezieniu odpowiedniego wykonawcy i obniży koszty.

zamów wizytę fachowca:
wypełnij formularz

lub zadzwoń teraz:

tel. +48 22 350 7700

1 KROK

Wpisz w wyszukiwarkę jakiego fachowca szukasz i interesujące Cię miasto

2 KROK

Uzupełnij formularz kontaktowy
o swoje dane

3 KROK

Odbierz telefon od Naszego fachowca i umów dogodny dla siebie termin

Oprócz Sprzątanie Lelkowo oferujemy również

Miasto Lelkowo to miasteczko, które położone jest w połnocno-wschodniej Polsce, województwo Warmińsko-Mazurskie, kod pocztowy 14-521. Miasteczko należy do powiatu braniewskiego. Obszar zajmuje 198,2 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Lelkowo osiąga ok. 2 928. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Lelkowo gęstość zaludnienia wynosi 15 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 55, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od NBR.

Miasteczko Lelkowo leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Pieniężno (12,7 km) Górowo Iławeckie (15,8 km) Płoskinia (17,4 km) Braniewo (22,9 km) Orneta (26,0 km) Wilczęta (27,3 km) Lubomino (31,7 km) Frombork (31,7 km) Młynary (34,2 km) Godkowo (34,4 km).

W każdej porze roku Lelkowo i okolica zachwyca turystów oferując dużo niespodzianek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Lelkowo posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Lelkowo i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Lelkowo tworzy komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.

OBSŁUGIWANE MIEJSCA:

Pieniężno (12,7 km) Górowo Iławeckie (15,8 km) Płoskinia (17,4 km) Braniewo (22,9 km) Orneta (26,0 km) Wilczęta (27,3 km) Lubomino (31,7 km) Frombork (31,7 km) Młynary (34,2 km) Godkowo (34,4 km)

*Podane powyżej miasta są orientacyjnym terenem pracy fachowców. Wykonujemy usługi w każdym miejscu.*
ZAMÓW FACHOWCA
DARMOWA WYCENA
ZADZWOŃ: