wezwijfachowca.pl

Sprzątanie Drawno
Sprzątanie Drawno
Previous slide
Next slide

Sprzątanie Drawno

Witaj na stronie specjalistów sprzątania w mieście Drawno oraz okolicy. Z zapałem przychodzimy Państwu z pomocą w rozwiązaniu rozmaitych kłopotów w dziedzinie sprzątania pomieszczeń. Zaradzimy na każdy nieporządek w mieście Drawno.

U Nas znajdziesz specjalistów sprzątania – U Nas zawsze bezpłatna wycena!

Nasi specjaliści z miejscowości Drawno podejmują się każdego zlecenia, niezależnie od wielkości kłopotu, poczynając od drobnego sprzątania mieszkań, skończywszy na sprzątaniu firm.

W ramach naszego zakresu działań zapewniamy podstawowe usługi sprzątające w miejscowości Drawno niezbędne w lokalach, takie jak: sprzątanie mieszkania, sprzątanie domu, sprzątanie piwnic, sprzątanie strychów, sprzątanie mieszkań studenckich, sprzątanie okazjonalne.

Ponadto Nasza godna zaufania ekipa sprzątająca w miejscowości Drawno oraz okolicy wykonuje także prace elektryczne na szerszą skalę jak: sprzątanie biur, sprzątanie po imprezie, sprzątanie po remoncie, sprzątanie po zmarłych, czy sprzątanie terenu zielonego.

Oferujemy również usługę ozonowania pomieszczeń oraz odkażanie w mieście Drawno.

Gorąco namawiamy do skorzystania z pomocy fachowców w dziedzinie sprzątania w mieście Drawno oraz okolicy także okresowo – oferujemy ekipy sprzątające w formie abonamentowej.

Zachęcamy Państwa do wypełniania formularza kontaktowego. Zalecamy uzupełnienie największej liczby pól. Przyspieszy to kontakt, uprości wycenę zlecenia, zmniejszy czas naprawy, pomoże w znalezieniu odpowiedniego fachowca i zmniejszy koszty.

zamów wizytę fachowca:
wypełnij formularz

lub zadzwoń teraz:

tel. +48 22 350 7700

1 KROK

Wpisz w wyszukiwarkę jakiego fachowca szukasz i interesujące Cię miasto

2 KROK

Uzupełnij formularz kontaktowy
o swoje dane

3 KROK

Odbierz telefon od Naszego fachowca i umów dogodny dla siebie termin

Oprócz Sprzątanie Drawno oferujemy również

Miasteczko Drawno to miasto, które leży w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 73-220. Miejscowość należy do powiatu choszczeńskiego. Powierzchnia zajmuje 5,0 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1313. Liczba mieszkańców miasteczka Drawno wynosi ok. 2 307. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Drawno gęstość zaludnienia wynosi 458,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZCH.

Miejscowość Drawno leży blisko takich miast i miasteczek jak: Kalisz Pomorski (13,1km) Recz (14,6km) Choszczno (23,3km) Mirosławiec (25,8km) Tuczno (26,6km) Dobrzany (26,9km) Dobiegniew (27,8km) Ińsko (27,8km) Człopa (28,2km) Suchań (29,6km).

Niezależnie od pory roku Drawno i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając dużo rozrywek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Drawno posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Drawno i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasto Drawno zapewnia wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.

OBSŁUGIWANE MIEJSCA:

Kalisz Pomorski (13,1km) Recz (14,6km) Choszczno (23,3km) Mirosławiec (25,8km) Tuczno (26,6km) Dobrzany (26,9km) Dobiegniew (27,8km) Ińsko (27,8km) Człopa (28,2km) Suchań (29,6km)

*Podane powyżej miasta są orientacyjnym terenem pracy fachowców. Wykonujemy usługi w każdym miejscu.*
ZAMÓW FACHOWCA
DARMOWA WYCENA
ZADZWOŃ: