wezwijfachowca.pl

Sprzątanie Dobrzany
Sprzątanie Dobrzany
Previous slide
Next slide

Sprzątanie Dobrzany

Witaj na stronie fachowców sprzątania w mieście Dobrzany oraz okolicy. Z przyjemnością przychodzimy Państwu z pomocną dłonią w rozwiązaniu rozmaitych problemów w dziedzinie sprzątania pomieszczeń. Zaradzimy na każdy nieporządek w miejscowości Dobrzany.

U Nas wyszukasz specjalistów sprzątania – U Nas zawsze bezpłatna wycena!

Nasi fachowcy z miejscowości Dobrzany podejmują się każdej pracy, niezależnie od wielkości kłopotu, poczynając od drobnego sprzątania mieszkań, skończywszy na sprzątaniu firm.

W ramach naszej oferty zapewniamy podstawowe usługi sprzątające w mieście Dobrzany konieczne w lokalach, takie jak: sprzątanie mieszkania, sprzątanie domu, sprzątanie piwnic, sprzątanie strychów, sprzątanie mieszkań studenckich, sprzątanie okazjonalne.

Ponadto Nasza fachowa ekipa sprzątająca w miejscowości Dobrzany oraz okolicy wykonuje także prace elektryczne na większą skalę jak: sprzątanie biur, sprzątanie po imprezie, sprzątanie po remoncie, sprzątanie po zmarłych, czy sprzątanie terenu zielonego.

Oferujemy także usługę ozonowania pomieszczeń oraz odkażanie w mieście Dobrzany.

Serdecznie namawiamy do skorzystania z pomocy specjalistów w dziedzinie sprzątania w mieście Dobrzany oraz okolicy także okresowo – zapewniamy ekipy sprzątające w formie abonamentowej.

Zachęcamy Państwa do wypełniania formularza kontaktowego. Zalecamy uzupełnienie największej liczby pól. Przyspieszy to odzew fachowca, uławi wycenę zlecenia, zmniejszy czas naprawy, pomoże w znalezieniu odpowiedniego fachowca oraz obniży koszty.

zamów wizytę fachowca:
wypełnij formularz

lub zadzwoń teraz:

tel. +48 22 350 7700

1 KROK

Wpisz w wyszukiwarkę jakiego fachowca szukasz i interesujące Cię miasto

2 KROK

Uzupełnij formularz kontaktowy
o swoje dane

3 KROK

Odbierz telefon od Naszego fachowca i umów dogodny dla siebie termin

Oprócz Sprzątanie Dobrzany oferujemy również

Miejscowość Dobrzany to miasteczko, które znajduje się w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 73-130. Miasteczko należy do powiatu stargardzkiego. Powierzchnia zajmuje 5,3 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1336. Liczba mieszkańców miejscowości Dobrzany osiąga ok. 2 288. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Dobrzany gęstość zaludnienia wynosi 428,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZST.

Miejscowość Dobrzany leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Suchań (11,2km) Ińsko (11,8km) Chociwel (13,6km) Recz (13,7km) Choszczno (21,1km) Węgorzyno (22,0km) Stargard (25,3km) Dobra (26,5km) Drawno (26,9km) Maszewo (28,7km).

W każdej porze roku Dobrzany i okolica zachwyca turystów oferując ogrom atrakcji. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Dobrzany posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Dobrzany i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Dobrzany oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.

OBSŁUGIWANE MIEJSCA:

Suchań (11,2km) Ińsko (11,8km) Chociwel (13,6km) Recz (13,7km) Choszczno (21,1km) Węgorzyno (22,0km) Stargard (25,3km) Dobra (26,5km) Drawno (26,9km) Maszewo (28,7km)

*Podane powyżej miasta są orientacyjnym terenem pracy fachowców. Wykonujemy usługi w każdym miejscu.*
ZAMÓW FACHOWCA
DARMOWA WYCENA
ZADZWOŃ: