Sprzątanie Słopnice
Sprzątanie Słopnice
Poprzedni
Następny

Sprzątanie Słopnice

Witaj na stronie specjalistów sprzątania w mieście Słopnice oraz okolicy. Z przyjemnością przychodzimy Państwu z pomocą w rozwiązaniu różnych awarii w dziedzinie sprzątania pomieszczeń. Zaradzimy na wszelaki nieporządek w miejscowości Słopnice.

U Nas odszukasz fachowców sprzątania – U Nas zawsze darmowa wycena!

Nasi specjaliści z miejscowości Słopnice podejmują się każdego zlecenia, niezależnie od rangi kłopotu, poczynając od drobnego sprzątania mieszkań, kończąc na sprzątaniu firm.

W ramach naszego zakresu działań zapewniamy najważniejsze usługi sprzątające w mieście Słopnice niezbędne w domach, takie jak: sprzątanie mieszkania, sprzątanie domu, sprzątanie piwnic, sprzątanie strychów, sprzątanie mieszkań studenckich, sprzątanie okazjonalne.

Ponadto Nasza fachowa ekipa sprzątająca w mieście Słopnice oraz okolicy wykonuje także prace elektryczne na większą skalę jak: sprzątanie biur, sprzątanie po imprezie, sprzątanie po remoncie, sprzątanie po zmarłych, czy sprzątanie terenu zielonego.

Zapewniamy również usługę ozonowania pomieszczeń oraz odkażanie w miejscowości Słopnice.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z pomocy fachowców w dziedzinie sprzątania w mieście Słopnice oraz okolicy również okresowo – oferujemy ekipy sprzątające w formie abonamentowej.

Zachęcamy Państwa do wypełniania zgłoszenia kontaktowego. Zalecamy wypełnienie największej liczby pól. Przyspieszy to odzew fachowca, uławi wycenę zlecenia, zmniejszy czas naprawy, pomoże w znalezieniu odpowiedniego specjalisty oraz obniży koszty.

WEZWIJ FACHOWCA

1 KROK

Wpisz w wyszukiwarkę jakiego fachowca szukasz i interesujące Cię miasto

2 KROK

Uzupełnij formularz kontaktowy
o swoje dane

3 KROK

Odbierz telefon od Naszego fachowca i umów dogodny dla siebie termin

Oprócz Sprzątanie Słopnice oferujemy również

Miasto Słopnice to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-615. Miasteczko należy do powiatu limanowskiego. Powierzchnia zajmuje 56,9 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Słopnice sięga ok. 6 698. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Słopnice gęstość zaludnienia wynosi 116 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KLI.

Miejscowość Słopnice leży blisko takich miejscowości jak: Tymbark (6,2 km) Dobra (7,2 km) Limanowa (7,5 km) Kamienica (8,2 km) Jodłownik (12,8 km) Laskowa (12,9 km) Łukowica (14,1 km) Łącko (15,4 km) Żegocina (16,6 km) Ochotnica Dolna (17,6 km).

Bez względu na porę roku Słopnice i okolica zachwyca odwiedzających oferując sporo niespodzianek. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Słopnice posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Słopnice i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasto Słopnice stwarza pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.

OBSŁUGIWANE MIEJSCA:

Tymbark (6,2 km) Dobra (7,2 km) Limanowa (7,5 km) Kamienica (8,2 km) Jodłownik (12,8 km) Laskowa (12,9 km) Łukowica (14,1 km) Łącko (15,4 km) Żegocina (16,6 km) Ochotnica Dolna (17,6 km)

*Podane powyżej miasta są orientacyjnym terenem pracy fachowców. Wykonujemy usługi w każdym miejscu.*